Resultater for GRRKs ryttere:

Har du været til stævne og fået placering, så send en mail til: klubmester@live.dk med dit resultat, så kommer det på hjemmesiden... 

 

DRESSUR
Dato Rytter Hest Stævne - klub Klasse  % Placering
28.10.18 Vigga Bjerre Charlie Tobøl Rideklub, D-stævne LC2 70,217% 3
27.10.18 Vigga Bjerre Charlie Tobøl Rideklub, D-stævne LC2 68,800% 3
21.10.18 Josephine Søndergaard Junker Nørlunds Elfia Helle Rideklub, D-stævne LA4 68,594% 1
21.10.18 Josephine Søndergaard Junker Nørlunds Elfia Helle Rideklub, D-stævne LA2 68,438% 2
21.10.18 Vigga Bjerre Charlie Helle Rideklub, D-stævne LC3 68,800% 3
20.10.18 Vigga Bjerre Charlie Vorbasse Rideklub D-stævne LC3 69,400% 4
20.10.18 Vigga Bjerre Charlie Vorbasse Rideklub D-stævne LC2 69,560% 3
30.09.18 Vigga Bjerre Charlie Helle Rideklub, D-stævne LC3 69,600% 3
15.09.18 Josephine Søndergaard Junker Nørlunds Elfia Vorbasse Rideklub D-stævne LA4 67,031% 2
15.09.18 Josephine Søndergaard Junker Nørlunds Elfia Vorbasse Rideklub D-stævne LA2 68,594% 3
09.09.18 Vigga Bjerre Charlie Jelling Rideklub, D-stævne LC2 68,690% 1
08.09.18 Vigga Bjerre Charlie Jelling Rideklub, D-stævne LC1 69,200% 2
25.08.18 Vigga Bjerre Charlie Give Rideklub, D-stævne LC2 69,565% 2
25.08.18 Vigga Bjerre Charlie Give Rideklub, D-stævne LC1 69,800% 1
19.08.18 Vigga Bjerre Charlie Spjald Rideklub, D-stævne LC1 65,000% 1
29.07.18 Vigga Bjerre Charlie Thorsø Rideklub D-stævne LD2 70,238% 5
17.06.18 Vigga Bjerre Anton Blåvandshuk Rideklub C-stævne LB1 64,839% 2
17.06.18 Josephine Søndergaard Junker Nørlunds Elfia Blåvandshuk Rideklub C-stævne LA4 68,900% 2
10.06.18 Mia Maja Jørgensen Anton Grindsted Rideklub Elevstævne LC1 68,000% 3
26.05.18 Josephine Søndergaard Junker Nørlunds Elfia Brande Rideklub C-stævne LA4 68,750% 3
26.05.18 Josephine Søndergaard Junker Nørlunds Elfia Brande Rideklub C-stævne LA2 71,406% 3
26.05.18 Josephine Søndergaard Junker Nørlunds Elfia Brande Rideklub C-stævne LA1 70,517% 2
27.04.18 Mia Maja Jørgensen Anton Sabro Rideklub D-stævne LC1 66,800% 2
15.04.18 Vigga Bjerre Anton Tobøl Rideklub, D-stævne LC3 68,400% 1
15.04.18 Vigga Bjerre Anton Tobøl Rideklub, D-stævne LC2 67,174% 2
14.04.18 Josephine Søndergaard Junker Nørlunds Elfia Tronsøskolen E-stævne LA % klasse 70,300% 1
09.04.18 Amanda Petersen Holballes Deró Sundeved Rideklub C-stævne MB1 70,500% 2
07.04.18 Vigga Bjerre Anton Helle Rideklub, D-stævne LC3 68,400% 2
07.04.18 Vigga Bjerre Anton Helle Rideklub, D-stævne LC2 69,130% 1
31.03.18 Vigga Bjerre Anton Ry Rideklub, D-stævne LC2 72,610% 1
25.03.18 Mia Maja Jørgensen Anton Vorbasse Rideklub D-stævne LD1 70,550% 1
25.03.18 Mia Maja Jørgensen Anton Vorbasse Rideklub D-stævne LC1 69,400% 1
18.03.18 Josephine Søndergaard Junker Nørlunds Elfia Grindsted Rideklub C-stævne LA2 68,593% 2
18.03.18 Mia Maja Jørgensen Anton Thorsø Rideklub D-stævne LD1 69,167% 3
Hjemmeside fra e-hjemmeside.dk